Telefon : 0.312 230 54 42
Mail : info@gomutur.com
Adres : NECATİBEY CAD. Numara : 21/9 (KEREM HAN ) KIZILAY / ANKARA

ÇANAKKALE TURLARI

Çanakkale Turu, Çanakkale Gezisi, Ankaradan Çanakkale Turları, Ankara Çıkışlı Çanakkale Gezisi,Çanakkale Şehitlik Turu, Gelibolu Şehitlik Turu, Gökçeada Turu, Bozcaada Turu, Ayvalık Turu, Assos Turu, Kaz Dağları Turu, Çanakkale - Bursa Turu
» 30 Ağustos Çanakkale- Gökçeada-Bozcaada-Ayvalık Tekne Turu

30 AĞUSTOS ÇANAKKALE-GÖKÇEADA-BOZCAADA-AYVALIK TEKNE TURU

YARIM PANSİYON

29 AĞUSTOS - 04 EYLÜL 2017

5 GECE 6 GÜN

GEZİLECEK YERLER : Gökçeada • Zeytinli Köyü • Tepe Köy • Tuz Gölü • Kilitbahir Kalesi • Namazgah Tabyası • Mecidiye Tabyası • Seyit Onbaşı ve Ezineli Yahya Çavuş Anıtı • Şehitler Abidesi • Seddülbahir •  Morto Koyu • Alçıtepe Köyü • Kanlı Sırt • 57.Alay Şehitliği • Conk Bayırı • Anzak Koyu • Kabatepe •  Eceabat • Çimenlik Kalesi • Nusret Mayın Gemisi • Aynalı Çarşı • Bozcaada • Ayazma Plajı • Assos Antik Kenti • Athena Tapınağı • Zeus Altarı • Adatepe Köyü •  Hasan Boğuldu Göleti • Sütüven Şelalesi • Tatha Kuşlar Müzesi •  Ayvalık •  Cunda Adası • Şeytan Sofrası

 

 

1.Gün : Akşam Saat 20:30’da Sıhhiye Sezenler Sokaktaki Atatürk Lisesi önünde buluşma ve Çanakkale'ye hareket.

2.Gün : Gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Çanakkale'ye varış. Restaurant’ta alacağımız kahvaltı sonrasında ilk olarak feribot ile Eceabata geçiyoruz ve Kabatape limanına hareket. Feribot ile vapur iskelesinden bakir toprakları ve mavi yeşil denizi ile bizi bekleyen Gökçeada’ya geçiyoruz. Ada da ilk olarak Dibek kahvesi ile meşhur Zeytinliköy’ü geziyoruz. Buradaki gezimiz sonrasında dar sokakları ve şarabı ile ünlü adına yakışır şekilde bir tepeye kurulu Tepeköy gezimizi gerçekleştiriyoruz. Çınar altında muhteşem manzarayı seyrediyoruz. Daha sonra öğle yemeği molası. Ardından Aydıncık (Kefaloz) koyunun gezilmesi.  (Hava ve müsaitlik durumuna göre yüzme molası verilecektir.) Daha sonra Tuz Gölünde fotoğraf molası veriyoruz. Merkezde alış veriş için vereceğimiz serbest zamanda ada kekiği, ekolojik zeytinyağı gibi organik ürünlerden alabilirsiniz. Belirlenen saatte buluşma ve vapura binerek Çanakkale'deki otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama. 


3.Gün : Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında feribot ile Gelibolu Tarihi Milli Parkına geçiyoruz. İlk olarak Kilitbahir Kalesi, Namazgah Tabyası, Mecidiye Tabyası, Seyit Onbaşı Anıtı, Ezineli Yahya Çavuş Anıtı, Şehitler Abidesi, Seddülbahir, Morto Koyu gezilerimizi takiben Alçıtepe Köyünde öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Kanlı Sırt, 57.Alay Şehitliği, Conk Bayırı, Anzak Koyu, Kabatepe ve Eceabatın gezilmesi ardından feribot ile Çanakkale merkeze geçiyoruz. Çimenlik Kalesi, Nusret Mayın Gemisi ve Aynalı Çarşı gezilerimizden sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

4.Gün :  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya geçiş. Ada'ya yaklaşırken ihtişamlı Kale bizi karşılayacaktır. Merkezde yer alan yerel araştırma müzesini gezdikten sonra; Adada Rüzgâr Değirmenlerini, Ayazma Plajını, Mermer Burnunu görüp Ceneviz Kalesini gezip Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restaurantlarında öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrası dileyen serbest zamanda Ayazma Plajı’nda yüzerek veya yürüyüş yaparak değerlendirebilirler. Serbest zaman sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp feribota binerek Geyikli iskelesine geçiyoruz. Edremit'teki otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.Gün : Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Ayvalığa varıyoruz. İlk olarak Ayvalık Adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada Şeytanın Ayak İzini simgelen demir kafes içindeki izi gördükten sonra adalar manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çektiriyoruz ve teknemize geçiyoruz. AYVALIK TEKNE TURU; Teknemizin gideceği ilk ada olan İncirli adasına doğru yol alıyoruz. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız. Deniz keyfinden sonra yemek molası.  İncirli adasından sonra bir diğer adamız olan muhteşem güzellikteki Akvaryum koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek. Bu muhteşem koydan ayrılıp Ortunç koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz yol almaya başlayacak. Cunda adasına vardığımızdan teknemizden ayrılarak ada turuna başlıyoruz. Cunda ( Ali Bey ) Adasında; Taksiyarhis Kilisesi (Müze) ve Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarda yürüyüş yapıyoruz ve serbest zaman. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6.Gün Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Behramkale olarak bildiğimiz Assos’a doğru hareket ediyoruz. Assos’a vardığımızda kısa bir tırmanışın ardından M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten sonra Ege Denizi’nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz ve Yunanistan’ın 3. büyük adası olan Midilli Adasını görebilirsiniz. Akrapol gezisinden sonra Assos limanını görüyoruz. Öğle yemeği molası. Ardından oksijen cenneti Kaz Dağlarına çıkarak tarihte ilk güzellik yarışmasının yapıldığı Zeus Altarı'nı görüyoruz. Buradan taş ustalığının en güzel örneklerinden olan Adatepe Köyü'ne geçiyoruz ve gezilmesi. Sonrasında otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

AKÇAY TURU
Arzu eden misafirlerimizle Akçay sahiline gidiyoruz. Sarı Kız anıtı görülmesi sonrasında sahilde serbest zaman. Belirlenen saatte buluşma ve otelimize dönüş.
 
7.Gün Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Kaz Dağıları’na hareket ediyoruz. Doğası, çağlayan şelaleleri ile efsanelere konu olmuş dünyevi bir cennet; Kaz dağları eteklerine gidiyoruz. Kısa bir yürüyüşün ardından Hasan'ın Emine’nin aşkı uğruna yaşamına son verdiği  Hasan boğuldu adı verilen göleti görüyoruz. Sütüven şelalesinin görülmesi sonrasında Tahtacı Türkmenlerin köyü olan Tahtakuşlar Köyü’ne gidip buradaki Etnografya Galerisini ziyaret ediyoruz. Tahtakuşlar ziyaretimizin ardından öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Edremit’te zeytin ve zeytin yağı alış verişi molası sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. Neşeli yolculuğumuz sonrasında gece saatlerinde Ankara’ya varış.
 
Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Gömü Tour Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 Lüks Araç İle Ulaşım
 Araç İçi İkramlar
 1.Gün Restaurant’ta Kahvaltı
 5 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
 Sabah Kahvaltısı (5) - Akşam Yemeği (5)
 Gökçeada Feribot Geçiş Ücretleri
 Gökçeada Midibüs Transfer Ücretleri
► Bozcaada Feribot Geçiş Ücretleri
 Assos Liman Minibüs Transferi
 Sütüven Şelalesi Minibüs Transferi
 Ayvalık Öğle Yemekli Tekne Turu 
 Seyahat Sigorta Paketi
 Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 Tüm Şahsi Harcamalar
 Otel Ekstraları
 Öğle Yemekleri ( Ayvalık Tekne Turu Hariç )
 Yemeklerde Alınan İçecekler
 Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

TUR ÜCRETİ : 1.145 TL Yerine 945 TL

05 Nisan 2017 Tarihine Kadar Yapılan  Kesin Kayıtta Odabaşı 400 TL İNDİRİM veya Kredi Kartına 9 TAKSİT

ÇOCUK FİYATLARIMIZ VE TAKSİT SEÇENEKLERİ İÇİN LÜTFEN ACENTAMIZI ARAYINIZ..

 

GEZİ BİNİŞ GÜZERGAHLARIMIZ

20:30 Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü

20:35 Milli Kütüphane Otobüs Durakları

20:40 Söğütözü Armada Önü

20:45 Bilkent Köprüsü Altı

20:50 Ümitköy Köprüsü Altı

20:55 Koru Sitesi Girişi Anse Avm Önü

21:00 Yaşamkent BP Benzinlik Önü

DETAYLI BİLGİ ve REZERVASYON :

Adres : Necatibey Cad. No:21/9 Kızılay - ANKARA

Tel : 0.312 230 54 41 • Faks : 0.312 230 54 43

Gsm : 0.545 892 61 92

Web : www.gomutur.com • E-mail : info@gomutur.com

 

Balkanlar Dubrovnik Turu

Romanya - Transilvanya - Bulgaristan Turu

Büyük İtalya Turu - Thy İle Roma Başlangıç

Büyük İtalya Turu - Thy İle Mılano Başlangıç

Orta Avrupa Turu - Thy İle Budapeşte Başlangıç

Orta Avrupa Turu - Thy İle Prag Başlangıç

Orta Avrupa Turu Otobüs İle - Ankara Hareketli

İspanya Endülüs Turu - Pegasus Hayayolları İle

Parıs Benelux Turu - Thy İle Brüksel Başlangıç

Parıs Benelux Turu - Thy İle Paris Başlangıç

İskandinavya Fiyordlar Turu - Thy İle

5 Ülke 7 Şehir Turu - Thy İle Helsınkı Başlangıç

5 Ülke 7 Şehir Turu - Thy İle Varşova Başlangıç

» 30 Ağustos Çanakkale- Gökçeada-Bozcaada-Ayvalık Tekne Turu
Webuca